ПН-ПТ:08:30-17:00
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
Консультація гастроентеролога Первинна консультація гастроентеролога складається з опитування пацієнта. Важливо максимально точно описати свої скарги. Консультація гастроентеролога Дитячий гастроентеролог Проводимо діагностику, раннє виявлення та лікування вроджених і набутих захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей Дитячий гастроентеролог Відеоколоноскопія під медікаменозним сном Відеоколоноскопія - застосовується для точної і повної діагностики патологій товстого кишечника. Відеоколоноскопія під медікаменозним сном Відеогастроскоп з медикаментозним сном Гастроскопії під наркозом дозволяє провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, взяти аналізи і на їх підставі призначити лікування. Відеогастроскоп з медикаментозним сном ВГДС (Відеогастродуоденоскопія) Гастроцентр центр «Слав-Мед» проводить знеболюючі процедури (під медикаментозним сном (седацией) .для того, щоб пацієнт не відчував зайвого дискомфорту. ВГДС (Відеогастродуоденоскопія) Поліпи кишечника Поліпи товстої кишки часто протікають безсимптомно. Ви можете навіть не здогадуватися, що у вас поліп, поки лікар не виявить його під час обстеження кишечника. Поліпи кишечника Поліп шлунка У нашій клініці проводяться всі види ендоскопічних досліджень на високоякісному обладнанні як під місцевою анестезією, так і під наркозом. Поліп шлунка Відеоколоноскопія (ВКС, фіброколоноскопії, ФКС) Метою дослідження є: діагностика захворювань кишечника, в тому числі виявлення передракових захворювань а так же доброякісних і злоякісних утворень товстої кишки. Відеоколоноскопія (ВКС, фіброколоноскопії, ФКС) Ультразвукове дослідження для дорослих і дітей Фахівці нашого центру якісно і комфортно для вас виконають дослідження на апараті експертного класу Аlpinion-ecube15-platinum з повністю цифровою обробкою ультразвукового сигналу. Ультразвукове дослідження для дорослих і дітей Бронхоскопія Бронхоскопія - безболісне дослідження, що не викликає труднощів у абсолютної більшості пацієнтів. Бронхоскопія
Консультація гастроентеролога Первинна консультація гастроентеролога складається з опитування пацієнта. Важливо максимально точно описати свої скарги. Бронхоскопія Дитячий гастроентеролог Проводимо діагностику, раннє виявлення та лікування вроджених і набутих захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей Бронхоскопія Відеоколоноскопія під медікаменозним сном Відеоколоноскопія - застосовується для точної і повної діагностики патологій товстого кишечника. Бронхоскопія Відеогастроскоп з медикаментозним сном Гастроскопії під наркозом дозволяє провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, взяти аналізи і на їх підставі призначити лікування. Бронхоскопія ВГДС (Відеогастродуоденоскопія) Гастроцентр центр «Слав-Мед» проводить знеболюючі процедури (під медикаментозним сном (седацией) .для того, щоб пацієнт не відчував зайвого дискомфорту. Бронхоскопія Поліпи кишечника Поліпи товстої кишки часто протікають безсимптомно. Ви можете навіть не здогадуватися, що у вас поліп, поки лікар не виявить його під час обстеження кишечника. Бронхоскопія Поліп шлунка У нашій клініці проводяться всі види ендоскопічних досліджень на високоякісному обладнанні як під місцевою анестезією, так і під наркозом. Бронхоскопія Відеоколоноскопія (ВКС, фіброколоноскопії, ФКС) Метою дослідження є: діагностика захворювань кишечника, в тому числі виявлення передракових захворювань а так же доброякісних і злоякісних утворень товстої кишки. Бронхоскопія Ультразвукове дослідження для дорослих і дітей Фахівці нашого центру якісно і комфортно для вас виконають дослідження на апараті експертного класу Аlpinion-ecube15-platinum з повністю цифровою обробкою ультразвукового сигналу. Бронхоскопія Бронхоскопія Бронхоскопія - безболісне дослідження, що не викликає труднощів у абсолютної більшості пацієнтів. Бронхоскопія

Про наш центр

Необхідність створення центру комплексної гастроентерологічної допомоги назрівала давно. Ідея, яка виношувалася не один рік, нарешті реалізована, завдяки співпраці з компанією Сономедіка. У нашій сучасній клініці «Слав-Мед» ми принципово не користуємося і не закуповуємо обладнання колишнього у вживанні, яке вже відпрацювало свій ресурс за кордоном, і після цього поставляється в приватні клініки в Україні.

У нашому центрі використовується тільки нове обладнання, сертифіковане в Україні, яке було куплено нами у виробника спеціально для нашої клініки і є передовим у своїй галузі. Ми використовуємо інноваційні методики діагностики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, що відповідають всім вимогам сьогоднішнього дня і принципам доказової медицини.

Медичний центр Гастроцентр «Слав-Мед» піднімає гастроентерологію на новий досконалий рівень, висока поширеність захворювань травної системи, включаючи передракові стани, являє собою реальну загрозу для кожної сім’ї без винятку. І наша місія допомогти кожному, хто потребує якісного лікування та своєчасної / достовірної діагностики гастроентерологічних захворювань.

Ми повернемо Вам здоров'я
Записатися на прийом
Хочу на прийом до найкращих лікарів у Сумах!
Запис на прийом
Контакти
050-588-28-28
098-980-98-28
м Cуми вул. Троїцька, 28 А
ПН-ПТ:08:30-17:00